Kategorie

Acanthopanax senticosus / Sibiřský ženšen / podpora mužské reprodukční zdraví / ochrana srdce / zlepšení deprese

Nové

673.89 Kč

792.72 Kč

-14 %

Skladem

Štítky: ženšen červený, pro zdraví, plodnost na ženu, léčba těhotenství, ženšen, zdraví produktu, malé deprese, kořen ženšenu, sperma, chuwi napájecí adaptér, teva zdravé.

Acanthopanax senticosus, také známý jako Sibiřský ženšen, je čistě přírodní Acanthopanax senticosus v původním lese.Tento produkt není ochucovací složka.Je to čistě přírodní nápoj.Acanthopanax senticosus má stejné léčivé vlastnosti jako Acanthopanax senticosus.Hodnotu.Dlouhodobé pití může zlepšit imunitu lidského těla, zejména pro prevenci a pomocné léčbě hypertenze, hyperlipidémie, mozková trombóza, nedostatek ledvin, nespavost, zácpa a dalších nemocí.Acanthopanax senticosus byl uveden v Čínský čajový slovník a Čínského Lékopisu (VYDÁNÍ 2000) a získal "ocenění world nespavost konference".Acanthopanax senticosus hlavně obsahuje Acanthopanax glykosidy, které mohou stimulovat nervy, proti únavě, zlepšují imunitu a zlepšují krevní oběh.Acanthopanax senticosus je uveden jako Qi tonikum lék, který může vyživují tělo a prodloužit život 1. Rozšiřují krevní cévy, snižují krevní tlak, jsou odolné proti agregaci krevních destiček, udržení krevního tlaku, zlepšení hemorheology a mikrocirkulaci. 2. Zlepšení reologie hyperlipidemie a vysokou viskozitou. 3, obousměrný regulaci nervový systém excitace a inhibice; sedace, inhibice spontánní aktivity, hypnotické, antikonvulzivní. 4. To může odolat únavě a podporu zdraví mužské reprodukční systém. 5. Léčba deprese, mozková trombóza, hyperlipidemie, hypertenze, koronární srdeční onemocnění, diabetes, leukopenie.Oživit Čchi a oživit sleziny 6, sleziny a ledvin yang nedostatek, slabé tělo, ztráta chuti k jídlu, v pase a kolena bolest, nespavost a zasněnost. 7. To má zřejmý vliv na různé typy neurastenie, může zvýšit spát, zlepšit příznaky, jako je srdce pal, ztráta paměti, únava a neurastenie. 8, pro senilní bronchitida má pozitivní vliv, a to nejen může zmírnit příznaky, ale také může zvýšit chuť k jídlu, zvýšit fyzickou sílu, snížit počet opakování.Další dopady Nespavost, amnézie, srdce a ledvin dysfunkce, slabost, infekce močových ochrnutí, bolesti zad, slezina nedostatek, kašel, hypertenze, ischemické choroby srdeční, hyperlipidémie, mozková trombóza, neurastenie, klimakterický syndrom, senilní bronchitida, diabetes, nádor, záření leukémie, endokrinní, revmatismu a spurs může posílit tělo, vyživují krev, uklidnit nervy, vyživují a posilují tělesné funkce.Hlavní léčivé složky mají různé vodní obsah, jako jsou glykosidy, hřebíček, kumariny, polysacharidy a ovocné kyseliny.To je dobrý lék na slabost, kašel, vysoký krevní tlak a neurastenie.Acanthopanax senticosus může zvýšit spát, a má zřejmé účinky na srdce, zapomnětlivost, únava a další příznaky. [20-5 g čaje denně, účinné v podobě nespavosti Acanthopanax senticosus semena mohou být použity v polévkách, šumivé víno a čaje.Účinek je také velmi dobrá.

Typ Zeštíhlující Krém
Původ KN(Původu)
Typ Položky Hubnutí Krémy

Napsat recenzi

Acanthopanax senticosus / Sibiřský ženšen / podpora mužské reprodukční zdraví / ochrana srdce / zlepšení deprese

Acanthopanax senticosus / Sibiřský ženšen / podpora mužské reprodukční zdraví / ochrana srdce / zlepšení deprese

Acanthopanax senticosus, také známý jako Sibiřský ženšen, je čistě přírodní Acanthopanax senticosus v původním lese.Tento produkt není ochucovací složka.Je to čistě přírodní nápoj.Acanthopanax senticosus má stejné léčivé vlastnosti jako Acanthopanax

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!