Kategorie

3DFILS-PLA filament pro 3D tisk PLA INGEO 3D850: 1,75 mm, 1 Kg

Nové

563.21 Kč

Skladem

Štítky: salah 3d tisk, 1kg struna pla, abs tisková struna 2 kg, pla, dřevěné pla sunlu, sušička vlákna, tisková struna pla, machin tisk, 3d muž, košile, černá vlákna extruderu.

EsFil PLA 850 patří do 3DFILS esFil základní vláken rodiny pro 3D tisk.

Tento pramen je Vyroben ve Španělsku Z PLA Ingeo 3D 850 NatureWorks . Vyvinut speciálně pro použití v 3D tisku, je považován za nejlepší PLA na trhu, protože to umožňuje Rychlejší tisk A poskytuje lepší mechanické vlastnosti s ohledem na ostatní vlákna PL - A. kromě toho, jeho tepelné vlastnosti (rychlá krystalizace), aby vám vyšší rychlost chlazení, což se promítá do Nejlepší definice .

Na druhou stranu, díky své pevné molekulární struktura je schopna podporovat proces krystalizace pečení bez deformace. Tímto způsobem, můžeme poradit na poslední díl Nejlepší Mechanické vlastnosti Bez změny jeho původní rozměry.

Na 3DFils výrobní proces zajišťuje vynikající Kvality Se Standardní odchylkou 0,01 mm A maximální přípustná odchylka 0,03 mm, které zajistí hladký a odlepit tisk. Na Oválnost pod 1%, To umožňuje rovnoměrnější vrstvu aplikace, zlepšení finální úpravou kus.

PLA je nejvíce oblíbený materiál v 3D tisku díky jeho Tisk jednoduchost a kompatibilitu Se všemi FDM tiskáren na trhu, a to jak s bowden nebo přímé vytlačovací stroje.

PLA je Biologicky rozložitelný materiál, Který se získává z přírodních a non-olej-závislé surovin, nepotřebuje teplou postel a sotva se vydává zápach. Tyto vlastnosti a absence deformace, dělají to ideální materiál pro start na 3D tisk. Mezi Aplikacemi nejoblíbenější CHKO jsou prototypů, funkčních částí a nástrojů.

Vakuově balené v 90 Micron tašky s sáček se silikonovým gelem uvnitř zajistit jeho zachování a absence vlhkosti.

Značka 3DFILS
Číslo Modelu 0
Velikost 10 meters
Materiál pla
Původ AU(Původu)
Formulář Solidní

Napsat recenzi

3DFILS-PLA filament pro 3D tisk PLA INGEO 3D850: 1,75 mm, 1 Kg

3DFILS-PLA filament pro 3D tisk PLA INGEO 3D850: 1,75 mm, 1 Kg

EsFil PLA 850 patří do 3DFILS esFil základní vláken rodiny pro 3D tisk. Tento pramen je Vyroben ve Španělsku Z PLA Ingeo 3D 850 NatureWorks . Vyvinut speciálně pro použití v 3D tisku, je považován za nejlepší PLA na trhu, protože to umožňuje Rychlejší

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!