Kategorie

2 ohmů AC STAG 3CYL W01 Vstřikovače Rail

Nové

482.40 Kč

Skladem

Štítky: lovato lpg, stag, k518ise, kabel stag 300, asus gl703, android autorádia kia picanto, čerpadlo vp44, 3d podlahy pro koupelny, ovns lusky w01, aeb lpg.

modname=ckeditor AC STAG W01 3Cylinders LPG, CNG Vstřikovačů Železniční

AC vstřikovací lišty jsou určeny pro lpg sekvenční vstřikovací systémy do vozů se spalovacími motory. Zajišťují přesné dávkování odpařený plyn k motoru přívod a každý válec.

Vysoká odolnost všech AC lišty off byla potvrzena v dálkové silniční testy na různých autech a různých silničních a povětrnostních podmínek.

Pokročilé materiály používané pro výstavbu AC vstřikovací lišty poskytují vyšší odolnost a rychlejší reakce.

Výhody: Stabilní provoz. Prodlužuje trvanlivost. Unikátní technické řešení. Servis-free provoz (žádné úpravy). Odolné vůči nízkým teplotám. 24-měsíční záruka bez limitu ujetých kilometrů.

Navíc, AC lišty jsou opatřeny 2Ω cívky, aby se zabránilo přetížení řídicí systémy. Cívky byly vybaveny IP67 připojení.

Hlavní složkou je tělo vyrobené z eloxovaného hliníku. Spoje jsou vyrobeny z mosazi a těsnění na bázi pryže sloučeniny kompatibilní s jinými prvky. Všechny materiály splňují přísné požadavky Předpisů 67 a 110.

AC W01 – navržen pro většinu motorů na trhu k dispozici.

Technické údaje:

Jmenovitý provozní tlak [bar] 0,95 ÷ 1,2 Max. provozní tlak [bar] 4,5 Pracovní teplota [°C] -20 až +120 otevření ventilu čas [ms] ~2,1 Injector zavírací doba [ms] ~1,5 rozsah Výkonu [kW/válec] 11 ÷ 29 Vážit [kg] 0,48 Max. průtok [l/min]

90 při p = 1[bar]

Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

2 ohmů AC STAG 3CYL W01 Vstřikovače Rail

2 ohmů AC STAG 3CYL W01 Vstřikovače Rail

modname=ckeditor AC STAG W01 3Cylinders LPG, CNG Vstřikovačů Železniční AC vstřikovací lišty jsou určeny pro lpg sekvenční vstřikovací systémy do vozů se spalovacími motory. Zajišťují přesné dávkování odpařený plyn k motoru přívod a každý

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!