Kategorie

Ultrazvukové Obličeje Pórů Čistší, Exfoliační Lopatu, Pupínek Odstraňovač, Lopaty, stroj

Nové

69.54 Kč

139.08 Kč

-50 %

Skladem

Štítky: lanbena černé tečky remover, čistič ultrason, peeling, profesionální obličeje pórů čistší, ultrazvukový čistič obličeje mužů, drhnout, uniform, oem ultrazvukové, průmyslové kosmetické stroje, omladit někol kůže zařízení, velký pupínek odstranění.

Popis: ultrazvukový iontový čistící přístroj má funkce, hloubkové čištění, hydratační, tahání a napínání, aby se kůže hladká a jemná, To může účinně čistí pokožku, udržují pokožku z vážných onemocnění, jako je akné a pomoci toner a hydratační krém projeví Vlastnosti: -Vysoce kvalitní materiál hlavní tělo přijímá ABS materiálu, a hlava je vyrobena z nerezové oceli, odolné a stabilní použití-Jednoduché tlačítko design S jednoduché tlačítko design, snadné použití a nastavení potřebné režimu -Různé funkce čištění Obličeje: vhodné pro odstranění nečistot a oleje z kůže, Hluboké čisté póry: To může pročištění obličeje póry, aniž by je strečink vysoké frekvence vibrací Napravit stav kůže: můžete upravit svůj špatný stav kůže, jako je akné, černé tečky a alergická vyrážka po delším používání. -Lehký a přenosný Kompaktní design s prachovým uzávěrem, vhodný pro každodenní použití a snadno se čistí -USB nabíjecí S vestavěným-in dobíjecí baterie, můžete nabíjet pomocí USB kabelu, mnohem více praktických Opatření: neponořujte výrobek do vody nebo mytí s vodou z vodovodu přímo nepoužívejte ji v blízkosti hořlavých materiálů, jako je alkohol, benzín, aerosol, atd. Nepoužívejte jej ve sprše Děti mají zakázáno používat Tento produkt může být jemně čistit měkkým hadříkem nebo vatovým tamponem Jeho použití se doporučuje dvakrát nebo třikrát týdně. Nepoužívejte jej několikrát denně.

Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
Značka Alextrasza
Původ AU(Původu)
Materiál Plastové

Napsat recenzi

Ultrazvukové Obličeje Pórů Čistší, Exfoliační Lopatu, Pupínek Odstraňovač, Lopaty, stroj

Ultrazvukové Obličeje Pórů Čistší, Exfoliační Lopatu, Pupínek Odstraňovač, Lopaty, stroj

Popis: ultrazvukový iontový čistící přístroj má funkce, hloubkové čištění, hydratační, tahání a napínání, aby se kůže hladká a jemná, To může účinně čistí pokožku, udržují pokožku z vážných onemocnění, jako je akné a pomoci toner a hydratační

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!