Kategorie

Lintratek 4G Opakovač 1800Mhz LTE Signal Booster 4G DCS 1800Mhz Band 3 Mobilní Telefon Zesilovač 2G/4G mobilní Telefon Opakovač #5

Nové

730.91 Kč

1 461.81 Kč

-49 %

Skladem

Štítky: 5 band repeater, zesílit signál, lintratek 4g auto, Router 4g doprava zdarma, lintratek, 20 kapela, 4g internet věcí, 3 band repeater, zesílení buněčné, signál booster.

Výhody

1.Práce pro 4G LTE 1800Mhz

2.Inteligentní LCD displej

3.Žádné antény a kabelu

4.Kryt 100-200 m bez bariéry

5.Snadná instalace a práce

6. Mini velikost, ale vysoký zisk 65dB

Vezměte prosím na vědomí: to je opakovač pouze, bez antény a kabelu.

Pracovní princip

1. Venkovní anténa pro příjem dobrý signál od základnové stanice,

tak to musí být na nějaké vyšší pozici, aby přijímat lepší signál;

2. Pak by signál mohl být předán booster kabel;

3. Naše booster zesílí signál a předat vnitřní anténa;

4. A konečně, vnitřní anténa by tranzitní dobrý signál ve vašem domě.

Jak nainstalovat

Krok 1: Najít místo, kde by mohla získat dobrý signál,většinou vyšší pozici, jako na střeše.Namontujte venkovní anténu na to a to směrem k základní stanici.Poznámka: venkovní anténa musí přijímat dobrý signál, jinak opakovač nemohl fungovat.Krok 2: Připojte venkovní anténu booster na BTS konektor s kabelem.Krok 3: Připojení vnitřní antény booster na MS konektor.A to by bylo lepší instalovat je ve výšce 2 metrů.Poznámka: dvě antény musí být zcela odděleny cihlovou zeď ve vzdálenosti alespoň 10 metrů.Jinak, signál by zasahoval navzájem, ukazuje plný signál na displeji, ale ve skutečnosti booster nebude fungovat správně.Krok 4: Zapojte napájení a hotovo!

Společný problém

Otázka: žádný signál na displeji a telefon

Řešení: nastavení venkovní antény, dát to na vyšší pozice, a ujistěte se, že by mohla získat dobrý signál od základnové stanice.Nebo prosím zkontrolujte freqeuncy vaší antény, pokud si koupíte pouze booster od nás.V případě, že frekvence neodpovídá na booster je, to nemůže fungovat.

Otázka: displej bliká a signál světlo není.

Řešení: upravit Také venkovní antennna jak je uvedeno výše, protože blikající znamená, že přijímá signál není stabilní.Nastavte polohu a směr z venkovní antény, dokud to přestane fungovat.

Queation: signál je na maximu, na booster, ale signál na mobil není zlepšení na všech

Řešení: To je to, co jsme nazvali "self-oscilace jevu".Budete muset zvýšit vzdálenost vnitřní anténu a venkovní antény a separae je s cihlovou zeď.Ujistěte se, že není tam žádný otvor, prostor mezi nimi.

Otázka: booster pracuje správně, ale signální světlo není na

Řešení: Možná, že kabel je příliš dlouhý pro booster nebo připojení není dobře.Prosím, ujistěte se, že všechny antény jsou připojeny dobře a pevně.To skutečně není na tom příliš mnoho, tak dlouho, jak zařízení funguje dobře.

Jakékoli jiné problémy týkající se výrobku nebo zařízení, prosím, kontaktujte nás.

Děkuji!!!

Číslo Modelu KW16L-DCS
Frekvenční Rozsah Uplink
Práce Pro DCS 1800M
Frekvenční funkce jeden pruh pro 1800Mhz
RF konektor N konektor
Výstupní Výkon 16dbm
Získat 65dB
Accesorries Bez příslušenství, pouze opakovač a adaptér
Značka lintratek
Pokrytí 100-300 m bez bariéry
Napájení AC
Rozměry 160*110*20(mm)

Napsat recenzi

Lintratek 4G Opakovač 1800Mhz LTE Signal Booster 4G DCS 1800Mhz Band 3 Mobilní Telefon Zesilovač 2G/4G mobilní Telefon Opakovač #5

Lintratek 4G Opakovač 1800Mhz LTE Signal Booster 4G DCS 1800Mhz Band 3 Mobilní Telefon Zesilovač 2G/4G mobilní Telefon Opakovač #5

Výhody 1.Práce pro 4G LTE 1800Mhz 2.Inteligentní LCD displej 3.Žádné antény a kabelu 4.Kryt 100-200 m bez bariéry 5.Snadná instalace a práce 6. Mini velikost, ale vysoký zisk 65dB Vezměte prosím na vědomí: to

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!