Kategorie

Auto Zrcátka Složky Složit a Šířit Automaticky Kit Pro Toyota RAV4(2020) LHD+ Plug and Play

Nové

563.63 Kč

Skladem

Štítky: logo toyota rav4 2020, 12v auto konektor, rav 4 2016, toyota rav4, android auto carplay dongle, dítě hrát, rav4 xa50, toyota vanguard, 12 v zásuvka, 2019 2020 rav4.

Vhodné Pro Toyota RAV4 2020 Left-Hand-Drive(není vhodné pro řízení na Pravé Straně) Prosím, řekněte mi, pokud vaše auto má 360 kamery!jinak to bude mít vliv na vaše auto originální 360 kamery systému. 1.když umístíte objednávku, prosím, řekněte mi, co je vaše auto a rok. 2.Prosím, ujistěte se, že vaše auto boční zrcátko Elektrické Skládací funkce.Funkce: 1. Po ACC off, Stiskněte na Dálkovém tlačítko Zámku , boční zrcátko bude přeložen automaticky. 2. Stiskněte na Dálkovém tlačítko pro Odemknutí , boční zrcátko bude šířit automaticky. 3. Lze kombinovat s původní elektronika systému a prašníky bezpečné služby. 4、Není třeba se připojit dráty, plný konektorů. Funkce: 1. Statické pracovní napájení: DC 12V 2. Statické pracovní proud: 3. Vhodné pracovní teplota: -20-80 stupňů 4. Efektivní ovltage ACC a Blokovací signál: >9V 5. Výstupní Výkon pro každý jedno okno: Dodání Podrobnosti: 1. Odeslání zboží do 5 pracovních dnů (nezahrnuje víkend a svátek) tím, co přepravce kupující vybrat. 2. China Post Air Mail, obvykle je třeba 30-50 pracovních dnů, aby se dospělo na kupujícího na místní poště. 3. Bude aktualizovat sledovací číslo na www.babyfox.cz. 4. My dont přijmout odpovědnost pro kupující země celní nebo žádný manipulační poplatek, jako vzdálená plocha, manipulační poplatek, ect. 5. Pokud máte speciální pro artikl hodnotu, prosím, aby na vědomí, nebo poslat zprávu na nás.Nejlepší Servis A Záruka: 1. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše www.babyfox.cz ID. 2. Dopravu zpět hradí Kupující. 3.12 měsíců Záruka Výrobce za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měs záruka. 4. Pokud se voda jít do jádra, nebereme zodpovědnost opravit, nebo se vrátit, nebo vrácení peněz . 5. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se k nám v rámci záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.Zpětná vazba: Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.To je možné řešit problémy, pokud nevíme o nich!

Napětí 12V
Značka NoEnName_Null
Hmotnost Položky 0.5kg
Typ Položky Kabely, Adaptéry A Zásuvky
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Auto Zrcátka Složky Složit a Šířit Automaticky Kit Pro Toyota RAV4(2020) LHD+ Plug and Play

Auto Zrcátka Složky Složit a Šířit Automaticky Kit Pro Toyota RAV4(2020) LHD+ Plug and Play

Vhodné Pro Toyota RAV4 2020 Left-Hand-Drive(není vhodné pro řízení na Pravé Straně) Prosím, řekněte mi, pokud vaše auto má 360 kamery!jinak to bude mít vliv na vaše auto originální 360 kamery systému. 1.když umístíte objednávku, prosím, řekněte mi, co je

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!