Kategorie

Vhodné Pro Lenovo Yangtian V310-14IKB v310 14 isk IFI ISE ITH Notebook C Shell Integrované Klávesnice

Nové

730.70 Kč

Skladem

Štítky: případ shure, v310 15isk, lenovo 510 14isk, sluchátka isk, pozadí systému, lenovo v310, mikrofon superlux, dac mqa, iot wifi, amp dac.

Vážení, dříve, Než provedete jakoukoli objednávku, pls přečtěte si jasně tady. Pro všechny produkty, jsme loď jako to, co jsme seznam , takže si kaši ujistěte se, že část je stejná jako vaše děti. Pokud si nejste jisti, pls, neváhejte požádat o pomoc. Každý částech má různé továrny,které může mít několik PN nebo FRU,jsme loď náhodně, tak pls laskavě vědět váš starý FRU nebo PN není jediný důkaz, posoudit produkt, juse muset ujistěte se, že laptop model a rok verze je správná, pak si můžete koupit správný. Vysoce ocenil pro podporu z každé vážený klient, děkujeme! Pokud si myslíte, že naše produkty jsou dobré. Vítejte na doporučit svým přátelům. Lenovo Yangtian V310-14IKB v310 14 isk IFI ISE-TÝ klávesnice notebooku s C shell O Zásilku Jsme loď do 48 hodin a několik dopravce pro vás vybrat,můžete si vybrat vhodný jeden pro sebe,ale různé země systerm aktualizovat čas by měl být jiný, takže pld laskavě buďte trpěliví, podle našich zkušeností,někdy to vypadá, že není update, ve skutečnosti jsou zpracovávány. O Doručení Datum doručení účinnost je mnohem lepší než dříve. Některé země mohou získat v 10-15 dnů, některé jsou o 20 dnů, nebo 25 až 30 dní.Ale to brát s nadhledem, nakonec to bude deliveried. Ale to, co je nevyhnutelné vaše místní služby, a klima,další bod je, že musíte pomoci vůle,nemůžeme slíbit, že každý může dostat to bez daně.Doufám, že můžete pochopit. O zpětnou Vazbu, Pokud jste spokojeni s výrobkem, pls laskavě dát dobrou zpětnou vazbu na podporu naší práce,a vaše dobré hodnocení bude také pomáhat ostatním snadno vybrat, věřím, že to je nejšťastnější věc v našem životě. Pokud tam je nějaký problém o balíčku, pls kontaktujte nás první, budeme se snažit v našich silách, aby slove problém, špatné zpětné vazby a disput je nejhorší způsob, které mají vliv na naše přátelství. O Záruka Všechny výrobky mají jeden rok záruka, žádný problém, můžete nás kontaktovat o záruce detail. Pokud tam je nějaký nedbalost na nás, aby se ty špatný zážitek z nakupování,omlouváme se a záruka plné vrácení peněz.

STANDARDNÍ NÁS Standard
Kompatibilní Značka Lenovo
Značka SWSMERD
Číslo Modelu V310-14IKB

Napsat recenzi

Vhodné Pro Lenovo Yangtian V310-14IKB v310 14 isk IFI ISE ITH Notebook C Shell Integrované Klávesnice

Vhodné Pro Lenovo Yangtian V310-14IKB v310 14 isk IFI ISE ITH Notebook C Shell Integrované Klávesnice

Vážení, dříve, Než provedete jakoukoli objednávku, pls přečtěte si jasně tady. Pro všechny produkty, jsme loď jako to, co jsme seznam , takže si kaši ujistěte se, že část je stejná jako vaše děti. Pokud si nejste jisti, pls, neváhejte požádat o pomoc.

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!