Kategorie

Doprava zdarma ! 10pcs 5W 5watt Červená 660nm high power LED pro růst rostlin světlo, lampa

Nové

254.98 Kč

271.27 Kč

-6 %

Skladem

Štítky: sans bunda, sans kostým, sans tělo polštář, sandy kostým, sans hračka, san martin hodinky, gm 12 p obd 1 zařízení, galaxy 7 dívek telefon, htc držák konektoru, diamantový prsten muži nastavit.

Specificaton:

Množství: 10pcs

Vyzařované Barvy: Červená

Vlnová délka: 650 nm ~ 660nm

DC Vpřed Napětí (VF): 2.2 Vdc ~ 2.8 Vdc

DC Vpřed Proud ( IF ) : 1400 ma ~ 1800 mA

Pozorovací Úhel: 120 Stupňů

Svítivost Světelný (Iv): 120 LM~ 180 LM

Balení Obsahuje:

10pcs 5w 4ks čip 660nm led

Obrázek produktu

Doprava

Většina položek, které jste nákup bude obvykle být odeslány do 1-2 pracovních dní HongKong letecké pošty, China post nebo Singapore post, který bude trvat 7-21 pracovních dnů, obvykle, aby se dospělo.V průběhu různých období,budeme volit nejrychlejší pošta k odeslání balíků tak, že nemůžeme podpořit poště výběr z vážení zákazníci.

Čas příjezdu, závisí na různé oblasti ve světě :

Pokud se rozhodnete EMS Express, expediční poplatek citoval na EMS Express je k dispozici pouze pro regiony je uvedeno níže:

USA, velká BRITÁNIE, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Papua-Nová Guinea, Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Malta, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Japonsko, Korea, Mongolsko, Hong Kong, Macau, Kambodža, Indonésie, Malajsie, Filipíny, Singapur, Thajsko, Vietnam, Bangladéš, Indie, Laos, Nepál, Pákistán, Srí Lanka, Turecko, Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kuba, Guyana, Mexiko, Panama, Peru, Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Česko, Maďarsko, Polsko, Izrael, Jordánsko.

Pokud váš region není v seznamu, prosím, kontaktujte nás předem a my vám zkontrolujte, zda EMS služba by mohla být k dispozici ve vaší zemi.

Prosím, ujistěte se, že uvést své telefonní číslo při check-out.

Záruka na Tento výrobek se vztahuje záruka výrobce, ale nezahrnuje položky, které byly zneužívány, spálené a poškozené v jakékoliv formě. Pokud položka je vada, když jste jej obdrželi, nebo nejste spokojeni s tím, prosím, kontaktujte nás co NEJDŘÍVE a vrátit do 21 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz. Vrátíte-li zboží nakoupené od nás, to musí být zpátky v Továrně Stavu. To zahrnuje balení, vložky, manuály atd. Prosím, umožňují až 5 Pracovních Dnů pro nás mohli zpracovat vaše vrácené zboží. Prosím, kontaktujte nás a zkontrolovat zpáteční adresu, než se vrátíte. V nepravděpodobném případě, že jste neobdrželi položky do 31 dnů, prosím, kontaktujte nás co NEJDŘÍVE a my vám zašleme všechny chybějící položky znovu, nebo zajistit plnou náhradu.

Vlnová délka 650nm ~ 660nm
Číslo Modelu 5W 660nm
Vyzařované barvy červená
Typ Položky Míč
DC Vpřed Proud (IF) 1400 ma ~ 1800 mA
DC Vpřed Napětí (VF) 2.2 Vdc ~ 2.8 Vdc
Zorný Úhel 120 stupňů

Napsat recenzi

Doprava zdarma ! 10pcs 5W 5watt Červená 660nm high power LED pro růst rostlin světlo, lampa

Doprava zdarma ! 10pcs 5W 5watt Červená 660nm high power LED pro růst rostlin světlo, lampa

Specificaton: Množství: 10pcs Vyzařované Barvy: Červená Vlnová délka: 650 nm ~ 660nm DC Vpřed Napětí (VF): 2.2 Vdc ~ 2.8 Vdc DC Vpřed Proud ( IF ) : 1400 ma ~ 1800 mA Pozorovací Úhel: 120 Stupňů Svítivost

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!