Kategorie

4.5" noční Můra Před Vánocemi Jack V Lásce Děti, Děti, Pocit, VYŠÍVANÝ žehlička na Patch NÁŠIVKY odznak doprava zdarma velkoobchod

Nové

1 085.92 Kč

Skladem

Štítky: výběr hdmi triple, pickguard 1 pickup, stříbrný pásek listy, Sběrač, Kamínky, výběr 2 jednotek 2 3, stříbrné korálky pixar, stříbrná blond haid, stříbrné korálky skleněné, stříbrné béžové boty.

Velikost: 4.5" x 3.75" / 11,4 cm x 9,5 cm

Návod Pro Žehlička Na: Místo náplasti na kdekoliv látky přímo. Kryt tenkou látkou na patch,a pak železo.Vyhněte se použití Železa přímo na náplast k ochraně náplast za vysoké teploty. Tiskneme žehlička kolem 40-60 sekund a temp.Cca 120-150(Závisí na tloušťce látky). Odstěhovat žehlička,čekat na vychladnout úplně. Pokud adherece není dokonale,prosím, opakujte kroky 3) a 4).

Přepravní Podmínky

Žádné nákladní prospěch získat od kupující/uchazeč.

Naše položky jsou umístěny v Číně, budeme účtovat pouze přesný mezinárodní dopravy poplatek, Bez daně z prodeje, Žádné náklady na manipulaci nebo i pojištění. Pokud budete potřebovat dopravu, pojištění, informujte nás prosím, než budete platit. Jsme zvolit levnější a rychlejší a bezpečnosti dopravy způsob, jak pro vás, jak ušetřit váš čas a peníze. Zboží bude odesláno do 24 hodin po zaplacení potvrzena.

Protože dopravní společnost mít den volna v neděli, platby, což potvrdila o víkendu, předměty, mohlo by být odeslána v pondělí. ( 1300g)zásilka bude loď tím, EMS nebo DHL a bude přijet do 1 týdne.

Všechny pozemky mají Trať Ne. ; Ne. a Track & Potvrdit odkaz bude e-mailem do 24 hodin po odeslání. 10 dní kombinovaná doprava je OK. Vaše může kombinovat všechny položky, které jste vyhráli během 10 dnů v zásilce.

Tímto způsobem můžete uložit své nákladní. Zatímco check-out pro váš 10 dnů' položka, prosím, informujte nás a získejte společnou fakturu.

Návrat Politiky Vrátit je přijata do 5 dnů poté, co kupující obdrží položku. Po získání vrácené položky, pod primární stav, vrátíme zákazníkovi u položky cena (kromě náklady na dopravu do a z).

Kontaktujte Nás, Prosím, neváhejte a kontaktujte nás vyřešit všechny problémy tam může být .

Typ Položky Odznak
Lodě Z Čína
barva Jako obrázek
místo původu Guangdong, Čína (Pevninská Část)

Napsat recenzi

4.5

4.5" noční Můra Před Vánocemi Jack V Lásce Děti, Děti, Pocit, VYŠÍVANÝ žehlička na Patch NÁŠIVKY odznak doprava zdarma velkoobchod

Velikost: 4.5 x 3.75 / 11,4 cm x 9,5 cm Návod Pro Žehlička Na: Místo náplasti na kdekoliv látky přímo. Kryt tenkou látkou na patch,a pak železo.Vyhněte se použití Železa přímo na náplast k ochraně náplast za vysoké teploty. Tiskneme žehlička kolem

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!