Dětské festivaly a akce pro děti v Praze

Venku začíná být krásně a navíc se nám blíží Mezinárodní den dětí :) Nabízíme Vám pár tipů na tyto dny. 

25.5.2019 můžete navštívit Ratolest Fest http://www.ratolestfest.cz/ . Místem konání festivalu jsou náplavky Rašínova a Hořejšího náměstí. Stručně se jedná o festival zaměřený na sport, umění, ale hlavně na aktivity pro rodiny s dětmi od 0 - 14 let :) Odkaz na mapu https://bit.ly/2Mb3iBO, 

ratolest

V ten samý den se koná Den dětí na Praze 4. Místo konání akce je Areál Vltavanů 229 + louka u Vltavy a asi největším lákadlem je divadlo Spejbla a Hurvínka. Odkaz na mapu https://bit.ly/2EwzGsk.

den

1.6. bude potom veselo na více místech :) Na vlakovém nádraží v Praze-Braníku a v depu metra Kačerov proběhne velkolepá dopravní akce pro malé i velké. Myslíme, že tohle by mohlo bavit zejména kluky :) Vstup je zdarma a odkaz na mapu zde https://bit.ly/2QoEjt7.

Snímek obrazovky 2019-05-24 v 22.22.57

Na koupališti ve Žlutých Lázních se také dočkáte akce pro děti pod názvem Alenka a kouzelná žlutozemS „Alenkou z říše za zrcadlem“ se vydáte za hádankami a úkoly, které nás provedou říší čar a kouzel, mapa https://bit.ly/2VZ11yd a odkaz na stránky akce https://bit.ly/2K1EF7T.

Den Dětí můžete také strávit na Petynce. Petynka má super dětský bazén a zázemí s klouzačkami, houpačkami a jinými atrakcemi pro děti - odkaz na akci https://bit.ly/2EuvKbA a mapu najdete zde https://bit.ly/2QlryzK.

Snímek obrazovky 2019-05-24 v 22.27.16

Na Chodovské tvrzi se děti pomějou také. Připraveny jsou hry, divadlo a bubnování :) Vstup je jako na ostatních akcích na Den dětí zdarma a mapu + stránky Chodovské tvrze najdete zde https://chodovskatvrz.cz/

Užívejte hezkého počasí i toho deštivějšího a řádně oslavte Den dětí :)