PENNY BELTS Exkluziv 44-V5-40 Dámský kožený opasek hnědý 90cm

560 

PENNY BELTS Exkluziv 44-V5-40 Dámský kožený opasek hnědý 90cmPenny Belts PENNY BELTS Exkluziv 44-V5-40 Dámský kožený opasek hnědý 90cm 560 Kč

Popis produktu

Dámský kožený opasek EXKLUZIV 44-V5-40 je vyrobený z nejkvalitnější italské hovězí usně v tmavě hnědé barvě s krásným plastickým “květovaným” designem. Tato kůže o šířce 40 mm je příjemně měkká již při prvním použití. Pásek má pěknou hranatou sponu s povrchovou úpravou NKS (nikl satinato). Tato spona obsahuje nikl. Luxusní opasek má zabarvené hrany a upravený rub pásku, což zaručuje, že nedojde k zabarvení oděvu. Pásek lze jej jednoduchým způsobem zkrátit pomocí šroubku, který spojuje opasek a kožený díl se sponou. Na výběr máte ze sedmi různých délek opasků. Top kvalita od českého výrobce.

Materiál: kůže

Barva: tm. hnědá

Záruka: 24 měsíců

Jak správně vybrat délku opasku

Změřte si obvod pasu nebo boků přesně tam, kde nosíte kalhoty, sukni nebo různé topy.

Námi udané velikosti pásků jsou shodné s Vámi naměřeným údajem (95 cm v pase odpovídá velikosti opasku 95 cm). Velikost měříme od prostřední dírky ke konci spony (velikost se může nepatrně lišit podle typu spony), celková délka opasku je vždy o cca 15 cm delší než je velikost udávaná na opasku. Všechny nabízené opasky jsou konstruovány tak, aby u jedné délky byla tolerance zapnutí +/- 10 cm.

Další vlastnosti: Velikost 90cm. Materiál Kůže. Barva Hnědá. Délka 90cm. Délka 95cm. Délka 100cm. . . . . .

Katalogové číslo: 20433CI81009 Kategorie: ,
Výrobce:Penny Belts

Související produkty